BB

Kategoria Video

Redinho – Stinger

W 2010 roku Redinho dołącza do brytyjskiej wytwórni Numbers, a jego vokodowany „Stay Together” okazuje się jednym z najciekawszych tracków 2011 roku. po 2 latach przerwy pojawia się kolejny utwór. „Stinger” zapowiada debiutancki album Redinho, planowany na lato tego roku.

Disclosure feat. Sam Smith – Need U 100%

Debiutancki album „Settle” po pierwszym tygodniu sprzedaży podbił wszystkie brytyjskie chart-listy, spychając tym samym najnowszy album Daft Punk na trzecie miejsce rankingu. Dzisiaj pojawił się kolejny track od Disclosure dla BBC Radio 1 Live Lounge – razem z Samem Smith’em (Latch) przygotowali cover utworu Duke Dumont’a – Need U 100%.

Teielte – Crystalline EP

15 kwietnia ukaże się kolejne wydawnictwo spod szyldu U Know Me Records. Teielte i jego Crystalline EP to jak sam producent mówi „wycieczka przez mój świat. Każdy utwór opowiada inną historię, wyraża inne uczucia a słuchając płyty w całości można zrozumieć ich sens. Mój kryształowy świat jest nienamacalny, fascynujący a jednocześnie bardzo kruchy i delikatny.”  Kolejny dobry news to, że Teielte oraz Daniel Drumz wystąpią w maju na angielskim festiwalu The Great Escape.

Oficjalna warszawska impreza promocyjna Kixnare „Red” LP oraz Teielte „Crystalline” EP odbędzie się w piątek 05.04.13 w Cafe Kulturalna. Obok grających specjalne LIVE ACTy autorów nowych płyt pojawią się także Envee, Buszkers, Dvorak i Groh.

Klaves – At Down Again EP

15 kwietnia w warszawskiej wytwórni Koh-I-Noor Records, ukaże się debiutancka EPka producenta ukrywającego się pod pseudonimem Klaves. Klaves wie co obecnie w trawie piszczy, całość stylistycznie balansuje na granicy Disclosure, Bondax czy Polkadot. Oprócz 4 autorskich produkcji znajdzie się również jeden remix, przygotowany przez Fault Lines. Jest Polecane.